HyperX představuje bezdrátovou verzi legendárního headsetu Cloud II
autor: Mirek Kočí , publikováno 20.10.2020

HyperX uvádí nový bezdrátový herní headset Cloud II Wireless. Ten staví na odkazu drátového předchůdce Cloud II, kterého se prodalo téměř čtyři miliony kusů.

Cloud II Wireless podobně jako drátový předchůdce nabídne virtuální 7.1kanálový zvuk a díky 53mm měničům snad i bohatý a čistý zvuk. Bezdrátový přenos je reailizován na frekvenci 2,4 GHz a vestavěná baterie by měla nabídnout až 30 hodin provozu do 20 metrů od zařízení.

Headset zachovává hliníkovou konstrukci s nastavitelnou velikostí, poddajnou koženku a paměťovou pěnu. Pro pohodlí hráčů byl ovladač hlasitosti, který byl původně na kabelu, přenesen přímo do sluchátek spolu s ovládáním mikrofonu a spínáním virtuálního prostorového zvuku. Nyní je hráči najdou přímo na náušníku.

HyperX představuje bezdrátovou verzi legendárního headsetu Cloud II

Sluchátka mají klasicky odpojitelný noise-canceling mikrofon, který umí potlačit okolní ruch a plosivní zvuky.Navíc má mikrofon zabudovanou LED indikaci snímání a uživatel si tak snadno může zkontrolovat, zda je aktivní nebo ne. Potěší i ohebný nástavec.

Cloud II Wireless je kompatibilní s PC, PS4 a Nintendem Switch. Výrobce se chlubí certifikací pro TeamSpeak a Discord a i  tím, že v balení pro mikrofon najdeme pěnový pop filtr.

Dostupnost

Headset HyperX Cloud II Wireless bude zatím dostupný pouze pro americký trh. Uvedení na evropský trh je plánované na začátek příštího roku. Cena bude stanovena těsně před uvedením do prodeje.Tagy: HyperX  Cloud II Wireless  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

12 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.