QNAP představuje NAS TS-451D2 se 4 sloty a dvoujádrovým Celeronem
autor: Mirek Kočí , publikováno 15.10.2020

Společnost QNAP představila úložiště NAS TS-451D2 se čtyřmi sloty, které představuje zajímavé řešení pro správu dat s výrazným potenciálem úložného prostoru pro uživatele z řad domácností a malých podniků.

Model TS-451D2 je vybaven dvoujádrovým procesorem Intel Celeron J4025 a je k dostání s 2 GB nebo 4 GB paměti DDR4 (podporuje dvoukanálovou paměť až do 8 GB). NAS nabízí také šifrování AES-NI, streamování médií 4K, překódování v reálném čase a výstup 4K HDMI 2.0.

V oblasti konektivity TS-451D2 nabízí čtyři porty USB 3.2 Gen1 a dva porty Gigabit Ethernet. Blokové LUN snímky pak poskytují komplexní ochranu dat a obnovení na ochranu před hrozbami ransomware. HBS (Hybrid Backup Sync) poskytuje komplexní lokální/vzdálené/cloudové zálohování spolu s technologií QuDedup, která dokáže odstraňovat duplicitní datové položky ve zdrojovém umístění za účelem minimalizace využití úložiště a šířky pásma a zkrácení doby pro optimalizované využití úložiště. Podporováno je rovněž streamování videí díky Plex, chytrým televizorům nebo set-top-boxům s aplikací Plex Media Server nebo Cinema28 od společnosti QNAP.

Přední port úložiště TS-451D2 má funkci kopírování jedním dotykem, která uživatelům umožňuje zálohování dat do/z přenositelného úložiště. Úložnou kapacitu TS-451D2 lze rozšířit také pomocí rozšiřovacích jednotek USB řady TR a TL od QNAP.

Klíčové parametry

  • TS-451D2-2G: 4 sloty na disky, paměť 2 GB DDR4 (podporuje dvoukanálovou paměť až do 8 GB) 
  • S-451D2-4G: 4 sloty na disky, paměť 4 GB DDR4 (podporuje dvoukanálovou paměť až do 8 GB)
QNAP představuje NAS TS-451D2 se 4 sloty a dvoujádrovým Celeronem

 Tagy: TS-451D2  NAS  QNAP  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.