Sony představuje na vybraných chytrých televizorech aplikaci Apple TV
autor: Mirek Kočí , publikováno 14.10.2020

Počínaje dnešním dnem si mohou evropští zákazníci na vybraných modelech televizorů Sony vychutnat Apple TV+, kanály Apple TV a mnoho dalšího. Aplikace je v Evropě k dispozici pro sérii Sony XH90 prostřednictvím aktualizace softwaru.

Aplikace Apple TV sjednocuje všechny způsoby sledování pořadů a filmů do jednoho místa a navíc přichází s Apple TV+, novou předplacenou službou pro přehrávání videí od Applu, která nabízí pořady, filmy a dokumenty od nejkreativnějších scénáristů světa. Díky rodinnému sdílení může předplatné kanálů Apple TV využívat až šest členů rodiny s použitím vlastního Apple ID a hesla.

 Sony představuje na vybraných chytrých televizorech aplikaci Apple TV

Zákazníci se mohou prostřednictvím aplikace Apple TV přihlásit k odběru Apple TV + za cenu 139 Kč měsíčně. Po omezenou dobu si budou moci zákazníci, kteří si zakoupí nový iPhone, iPad, Apple TV, iPod touch nebo Mac, užívat Apple TV+ po dobu jednoho roku zcela zdarma.

Zprávu Sony uzavírá s tím, že aplikace Apple TV bude dostupná pro vybrané modely modelové řady televizorů Sony 2018 a u většiny modelů 2019 a 2020 od konce roku.Tagy: Apple TV+  Apple TV  Sony  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.