Lenovo se spojilo s Amazon Music. Nabídne 3 měsíce hudby zdarma
autor: Mirek Kočí , publikováno 14.10.2020

Společnost Lenovo se spojila s Amazon Music, aby nabídli současným a novým uživatelům počítačů a tabletů značky Lenovo tři měsíce používání streamovací prémiové služby Amazon Music Unlimited zdarma.

Díky této exkluzivníii zkušební nabídce budou mít zákazníci společnosti Lenovo, kteří si předplatí službu Amazon Music Unlimited, přístup k více než 60 milionům skladeb, playlistů a stanic úplně bez reklam.

Tříměsíční nabídka je aktuálně k dispozici pro uživatele v různých zemích prostřednictvím stránky Lenovo Vantage, která je dostupná v podobě aplikace v zařízeních Lenovo a ulehčuje uživatelům aktualizace a umožňuje větší personalizaci zařízení. Od listopadu 2020 bude nabídka dostupná i na nových zařízeních prostřednictvím nastavení Lenovo Welcome.

Lenovo se spojilo s Amazon Music. Nabídne 3 měsíce hudby zdarma

Zaregistrovaní získají přístup ke všem funkcím služby Amazon Music Unlimited, která zahrnuje možnost poslechu hudby offline, synchronizace textů, neomezené přeskakování a mnoho dalších výhod. Po zkušební době bude předplatné automaticky obnovené za měsíční cenu 9,99 dolaru (pro členy Prime 7,99 dolaru), a to až do té doby, dokud zákazník předplatné nezruší.Tagy: Lenovo  Amazon Music Unlimited  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.