Herní službu xCloud už si předplácí 15 milionů lidí
autor: Mirek Kočí , publikováno 9.10.2020

Služba xCloud, která dovoluje hrát hry na velmi pomalých počítačích nebo například smartphonech, slaví úspěch. V současné době si ji předplácí už více než 15 milionů hráčů. Vyplývá to z informací společnosti Microsoft.

Project xCloud je klasickou streamovací herní službou. Uživatelé za určitý poplatek mohou využít výpočetní výkon počítačů Microsoftu, který je pro chod moderních her nezbytný, a na svém zařízení si pak zobrazí už jen samotnou hru.

Jedinou podmínkou je rychlé internetové připojení, aby mohl být obraz přenášen ve vysokém rozlišení a s maximálními detaily. Cloudové hraní bez jakýchkoli dalších poplatků je v České republice dostupné prostřednictvím předplatného Xbox Game Pass Ultimate od 15. září.

Herní službu xCloud už si předplácí 15 milionů lidí

Hráči si mohou vyzkoušet první měsíc předplatného Xbox Game Pass Ultimate jen za 25,90 Kč. Kromě cloudového hraní Xbox Game Pass Ultimate dále zahrnuje přístup k více než 100 her jak pro konzole, tak PC, exkluzivní členské slevy, akce a perky, stejně jako členství Xbox Live Gold umožňující hraní s přáteli napříč různými zařízeními.

Po vypršení zvýhodněného období zaplatí hráči za standardní členství Xbox Game Pass Ultimate poplatek 339 Kč měsíčně, tedy 4 068 Kč ročně.Tagy: xCloud  Microsoft  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.