Stahujte Game Ready ovladače pro betu Call of Duty: Black Ops Cold War
autor: Mirek Kočí , publikováno 8.10.2020

Nejnovější GeForce Game Ready ovladače nabízí optimalizaci pro beta verzi Call of Duty: Black Ops Cold War, která startuje 15. října a bude podporovat technologii Reflex. Ta umožňuje zlepšit latenci systému pro responzivnější zážitek z hraní a rychlejší reakce na nepřítele. Ovladače stahujte odsud.

Další novinkou, o které Nvidia informuje, že letos se z důvodů globální situace neuskutečnil světově proslulý Oktoberfest. Největší folkový festival konající se tradičně v mnichovské Theresienwiese byl zrušen poprvé za více než 70 let. Atmosféru Oktoberfestu lze ovšem zprostředkovaně zažít díky týmu Pixelbiester, tvůrcům první virtuální alternativy ve světě Minecraftu: Blocktoberfestu.

Stejně jako na skutečném Oktoberfestu v bavorském hlavním městě bylo nejprve nutné postavit stany a atrakce. Celý projekt si vyžádal více než 1 200 hodin práce v sedmičlenném týmu. Pro srovnání: stavební práce na skutečném Oktoberfestu obvykle začínají 75 dní před začátkem festivalu. Na pivní stan je položeno přibližně 35 000 metrů čtverečních podlahy, 13,5 kilometru kabelů, 270 metrů plynového potrubí a 370 metrů vodovodního potrubí.

Blocktoberfest je však mnohem víc, než jen virtuální verze Oktoberfestu ve světě Minecraftu. Hráči se mohou projet na atrakcích, jako je ruské kolo, obdivovat virtuální verze pamětihodností umístěných na Theresienwiese, zahrát si karnevalové minihy inspirované reálnými předlohami a také objevovat skrytá tajemství i možnosti, které nabízí použití technologie RTX.

Mezi významné hry s podporou Reflex patří také Fortnite a Valorant, mnoho dalších pak již podporu ohlásilo. Namátkou lze jmenovat např. Apex Legends, Cuisine Royale, Destiny 2, Enlisted, Kovaak 2.0 a Mordhau.Tagy: Nvidia  GeForce  Call of Duty: Black Ops Cold War  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.