Digitální rámeček NETGEAR Meural umožňuje sdílet fotografie
autor: Mirek Kočí , publikováno 7.10.2020

Netgear představuje nový 15,6palcový digitální fotorámeček Meural s bezdrátovým Wi-Fi připojením. Zařízení nabízí svým uživatelům i jimi vybraným kontaktům možnost bezpečně sdílet a přehrávat své fotografie odkudkoli na světě.

Nový digitální fotorámeček Meural je vybaven 15,6palcovým displejem (343 mm x 191 mm) s rozlišením Full HD (1 920 × 1 080 px), antireflexní úpravou a technologií TrueArt. Součástí fotorámačku je také trojice senzorů reagujících na orientaci, uživatelská gesta i míru okolního osvětlení. Zařízení lze umítit do horizontální i vertikální polohy, na stůl i na zeď.

Meural je možné jednoduše propojit se smartphonem a automaticky z něj přehrát požadované fotografie či alba. Tuto možňost mají vedle uživatele také vybraní členové rodiny či přátelé, jimž je poskytnut vzdálený zabezpečený přístup. Fotografie a celá alba jsou do zařízení nahrávána a následně i organizována pomocí mobilní aplikace Meural. Ta mimo jiné zajišťuje také správu celého zařízení. Jednotlivé fotografie lze doplnit o popisky v podobě místa, datumu i názvu.

Digitální rámeček NETGEAR Meural umožňuje sdílet fotografie

Fotorámeček Meural disponuje 8GB interní pamětí, z níž 4 GB jsou vyhrazeny pro ukládaní fotografií. Vedle vlastních a sdílených fotografií má uživatel k dispozici také úvodní kolekci 100 uměleckých děl předních světových umělců a galerií.

Cena rámečku Meural je stanovena zhruba na 6 500 Kč. Tagy: Meural  Netgear  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.