Odolný reproduktor Evolveo Armor Power 6A zahraje a dobije telefon
autor: Mirek Kočí , publikováno 6.10.2020

Nabídka odolných bezdrátových reproduktorů značky Evolveo byla doplněna o model Armor Power 6A, který přináší navíc i funkci powerbanky.

Podle zástupců značky Evolveo má Armor Power 6A pevné profilované tělo, které je odolné proti stříkající vodě nebo dešti, protože splňuje normu IPX5. Reprodukci zvuku zajišťují dva aktivní reproduktory a dva pasivní subwoofery, navíc je přítomna i bezdrátová technologie TWS (True Wireless Stereo), pomocí které lze propojit dva repráky do stereo režimu.

Na horní části Armor Power 6A se nachází ovládání pomocí velkých pogumovaných tlačítek. Diody pak informují o kapacitě baterie a statusu reproduktoru. Zdroj hudby lze připojit bezdrátově pomocí technologie BlueTooth 4.2 a kabelem přes 3,5mm jack, případně přes USB konektor, například flash-disk.

Podporováno je přehrávání většiny běžných hudebních formátů, přičemž na jedno nabití dokáže repráček přehrávat hudbu až po dobu 9 hodin (integrovaná baterie má kapacitu 2 000 mAh) a mezi dalšími funkcemi je i možnost handsfree ovládání telefonních hovorů a dobíjení připojených mobilních zařízení.

Evolveo Armor Power 6A je dostupný za cenu 1 290 Kč s DPH.

Odolný reproduktor Evolveo Armor Power 6A zahraje a dobije telefon

 Tagy: Evolveo  Armor Power 6A  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.