Huawei začne vyrábět herní monitory
autor: Mirek Kočí , publikováno 4.10.2020

Protože má Huawei těžkosti s prodejem chytrých telefonů, snaží se příjmy diverzifikovat někde jinde. Hodně se zaměřuje na notebooky, nositelnou elektroniku, tedy na chytré hodinky a sporttrackery, a brzy vstoupí i do segmentu počítačových monitorů. Upozornil na to server Huawei Central.

Podle dostupných informací nabídne monitor AD80HW displej úhlopříčky 23,8 palce a velmi tenké postranní rámečky, přičemž poměr displeje k tělu má činit 90 procent. Vzhledem k použití IPS technologie můžeme očekávat široké pozorovací úhly 178 stupňů v obou směrech (vertikálně i horizontálně).

Monitor podporuje 99 % sRGB (72 % NTSC) barevného gamutu a získal také certifikaci organizace TÜV Rheinland, protože přináší funkce, které snižují únavu očí.

Kdy se Huawei AD80HW objeví v obchodech a za jakou částku, bude teprve upřesněno. Výrobce si tyto důležité informace zatím nechává pro sebe. Víme však, že v budoucnu bychom se od Huawei měli dočkat dvou herních monitorů se zakřivenými displeji, které mají nabídnout úhlopříčky 27 a 34 palce a velmi rychlou obnovovací frekvenci.

Huawei začne vyrábět herní monitoryTagy: Huawei  AD80HW  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.