HyperX má nový USB mikrofon pro streamery, model QuadCast S
autor: Mirek Kočí , publikováno 29.9.2020

HyperX rozšiřuje nabídku o nový samostatný mikrofon QuadCast S, který by měl zajistit konzistentní a čistý přenos zvuku v průběhu streamů a videohovorů. Kromě toho je vybavený protiotřesovým zavěšením, vestavěným pop filtrem, RGB podsvícením a senzorem pro rychlé ztlumení poklepáním.

QuadCast S má čtyři polární vzory snímání – stereo, všesměrový, kardioidní a obousměrný, aby měl vždy optimální zvuk v jakémkoliv prostředí. Okolní rušivé hluky odstraňuje pomocí vestavěného pop filtru. V balení naleznete stojánek s protivibračním závěsem a adaptér pro ramena uchycená na stůl. Mikrofon má ve spodní části snadno nastavitelnou citlivost záznamu a výstup na 3,5mm jack konektor pro přímý odposlech.

Oproti staršímu modelu QuadCast nová varianta s označením QuadCast S navíc přináší přesně to, co fanoušci značky chtěli – dynamické RGB efekty. To přidává další možnosti nastavení vzhledu pro doladění streamovacího koutku, pracovny nebo učebny.

HyperX má nový USB mikrofon pro streamery, model QuadCast S

Mikrofon QuadCast S funguje s většinou programů pro konference, volání nebo komunikaci a byl certifikovaný pro Discord and TeamSpeak. Přiložený adaptér (nahraditelný za stojánek) bude sedět na většinu ramen a stojánků díky 3/8 a 5/8 závitu, které jsou standardní pro audiotechniku po celém světě. QuadCast S je kompatibilní s počítači, konzolemi PS4 a MacBooky.

USB mikrofon HyperX QuadCast S bude dostupný za 4 699 Kč u vybraných prodejců a v HyperX online obchodu.Tagy: HyperX QuadCast S  HyperX  QuadCast S  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.