Nový event ve World of Tanks se jmenuje poslední Waffenträger
autor: Mirek Kočí , publikováno 29.9.2020

Kdysi dávno se Waffenträgery, což jsou obrovské německé stíhače tanků X. úrovně s velkorážnými nabíjecími automaty, proháněly po bojištích World of Tanks. Někteří věří, že zmizeli nadobro, pravdou však je, že jeden poslední tam stále někde je a brzy se vrátí, silnější než kdy dřív.

Právě zahájená akce „Poslední Waffenträger“, během které se pomocí speciálního klíče chopíte velení stroje Waffenträger auf E 110 v adrenalinových bitvách 7 proti 1, je v rámci World of Tanks něčím zcela unikátním. Jeden typ tanku Waffenträger váš klíč ovšem nikdy neodemkne: E 220. Ten je ve stanovených dnech a časech dostupný pouze nevinným zaměstnancům Wargamingu a tvůrcům obsahu.

„Mnoho tankistů si bude pamatovat, že Waffenträger byl dříve hratelný ve hře, ale byl prostě příliš silný, a tak jsme rovnováhu museli vyřešit odstraněním,“ uvádí Max Chuvalov, ředitel publishingu World of Tanks.

„Ale zdá se, že hráči byli stále připojeni k tomuto mechanickému monstru a požádali nás, abychom přivedli Waffenträgera zpět. Takže pro tuto časově omezenou událost jsme to udělali. Připravte se na hrůzostrašné bitvy a úžasné ceny, protože Waffenträger je zpět s pomstou!“

A co je na E 220 tak speciálního? Padají z něj vysoce hodnotné speciální bedny, které obsahují spoustu pokladů a fantastická prémiová vozidla jako nejnovější americký těžký tank T77 na VIII. úrovni.

Na třech mapách (Rybářská zátoka, Studzianki a Redshire) musí tankisté spolupracovat jako tým, aby porazili Waffenträgera, zničili jeho hlídky ovládané AI, odemkli upgrady pro své tanky a pak zaútočili na obávaného vyzyvatele.Tagy: World of Tanks  Wargaming  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
29.9.2020 09:29:01   109.81.211.xxx 00
WT auf E100, moje první desítka ve Wotku

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.