Logitech přináší zajímavé bezdrátové myši MX Anywhere 3
autor: Mirek Kočí , publikováno 22.9.2020

Společnost Logitech představila nové bezdrátové kompaktní myši s nízkým profilem – MX Anywhere 3 a MX Anywhere 3 pro Mac, které dokáží snímat polohu prakticky na libovolném povrchu, včetně skla, takže se dají bez problémů přenášet mezi různými pracovišti doma i v kanceláři.

Myš MX Anywhere 3 komunikuje bezdrátově do vzdálenosti až 10 metrů a je vybavena USB-C konektorem k rychlému nabíjení. Při plném nabití vydrží až 70 dnů provozu a jednominutové rychlé dobíjení má postačit až na tři hodiny práce. Pomocí bezdrátové technologie Bluetooth nebo dodávaného Unifying USB adaptéru ji můžete připojit až ke třem zařízením a přepínat mezi nimi stiskem tlačítka.

Díky nové generaci rolovacího kolečka MagSpeed můžete s MX Anywhere 3 tiše procházet obsah obrazovky a automaticky přepínat mezi krokováním s maximální přesností a rychloposuvem až 1 000 řádků za sekundu. Pro urychlení práce si můžete přizpůsobit nastavení myši podle svých zvyklostí nebo využít předdefinované profily pro konkrétní aplikace.

Logitech přináší zajímavé bezdrátové myši MX Anywhere 3

Myš MX Anywhere 3 pracuje pod systémy Windows, macOS, iPadOS, ChromeOS a Linux. Model MX Anywhere 3 pro Mac je optimalizovaný pro macOS, je kompatibilní s iPadem a dodává se s nabíjecím kabelem pro Mac s USB-C konektory.

Cena a dostupnost

Logitech MX Anywhere 3 a MX Anywhere 3 pro Mac budou v prodeji v České republice v průběhu září 2020. Obě myši se dodávají ve světle šedé barvě a MX Anywhere 3 je nabízena také v růžové a grafitové barvě. Doporučená cena myší MX Anywhere 3 a MX Anywhere 3 pro Mac je 2 499 Kč.Tagy: Logitech  MX Anywhere 3  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.