Známe cenu a dostupnost Huawei Watch GT2 Pro, Watch Fit a FreeBuds Pro
autor: Mirek Kočí , publikováno 21.9.2020

Společnost Huawei představila chytré hodinky Watch GT 2 Pro a Watch Fit i nová špičková bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro.

Watch GT 2 Pro představují prémiové chytré hodinky v podání společnosti Huawei. Setkáte se u nich jen s těmi nejkvalitnějšími materiály a dokonalým zpracováním. Sklíčko hodinek je safírové a vyznačuje se vynikající odolností proti škrábancům, titanové tělo pak dobře odvádí teplo a je maximálně odolné.

Hodinky lze nabíjet bezdrátově, a to nejen z přibalené magnetické nabíječky, ale také jakoukoliv jinou bezdrátovou nabíječkou nebo zpětným nabíjením z jiných zařízení. Udávaná výdrž je až dva týdny. Oproti předchozím modelům z řady Watch nabízí GT2 Pro nejvyšší počet tréninkových režimů, mezi nejnovější přírůstky patří možnost detailního sledování výkonu při lyžování a při golfu.

Známe cenu a dostupnost Huawei Watch GT2 Pro, Watch Fit a FreeBuds Pro

Fotografické nadšence potěší možnost využít chytrých hodinek namísto spouště fotoaparátu. Samozřejmostí jsou různé možnosti notifikací, hudební přehrávač, informace o počasí, měření okysličení krve a sledování stresu.

Prodej je naplánován na 5. října a cena stanovena na 7 999 Kč. V rámci předobjednávek (od 23.9) k Watch GT2 Pro navíc dostanete zdarma bezdrátová sluchátka FreeBuds 3i.

Známe cenu a dostupnost Huawei Watch GT2 Pro, Watch Fit a FreeBuds Pro

 

Huawei Watch Fit kombinují tréninkové funkce s neobvyklým vzhledem, čtyřmi barevnými provedeními, vyměnitelnými pásky a více než 130 různými ciferníky, které můžete podle libosti měnit. Hodinky zvládnou sledovat 96 různých sportů a podávat o nich podrobné informace prostřednictvím přidružené aplikace Zdraví. Využívají k tomu různé senzory včetně snímače měření okysličení krve a měření tepu. Baterie vydrží při běžném využití až deset dní. Ve výbavě najdeme GPS modul, hudební přehrávač, dálkové ovládání spouště fotoaparátu na chytrých telefonech Huawei, nebo funkci hledání spárovaného chytrého telefonu.

Cena Watch Fit byla stanovena na 2 999 Kč. Prodej bude spuštěn 23. září.

Známe cenu a dostupnost Huawei Watch GT2 Pro, Watch Fit a FreeBuds Pro

Poslední novinkou jsou sluchátka FreeBuds Pro s aktivním potlačením hluku a netradičnám designem. Doporučená cena je 4 999 Kč.Tagy: Huawei  Watch GT2 Pro  Watch Fit  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.