Nvidia daruje WatchDogs: Legion k novým GeForce RTX řady 30 zdarma!
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.9.2020

Na podporovaných zařízeních (PC, Mac, Android, Shield TV) a na Chromebooku je nyní možné si prostřednictvím služby GeForce NOW zahrát novinku Marvel’s Avengers od Crystal Dynamics a Square Enix. Upozornila na to společnost Nvidia.

Marvel’s Avengers jsou akční adventurou z pohledu třetí osoby, která kombinuje originální příběh se hrou pro jednoho hráče i kooperativním zážitkem. Online lze utvořit až čtyřčlenný tým Avengerů s mimořádnými schopnosti a hráči si mohou uzpůsobit rozrůstající se soupisku hrdinů.

Včerejším dnem také začaly prodeje GeForce RTX 3080 a k nákupu výrobce připravil dárek. Po omezenou dobu všichni, kteří si zakoupí GeForce RTX řady 30 nebo počítač s těmito kartami, získají digitální kopii PC verze Watch Dogs: Legion a předplatné cloudové herní služby GeForce NOW na jeden rok.

Poslední novinkou z dílen americké Nvidie je oznámení, které se týká online hry Fortnite. Hráči PC verze této střílečky si na RTX grafikách mohou od včerejška zapnout ray-tracované efekty a DLSS. V následujících týdnech se tato vylepšení ve Fortnite mají zpřístupnit také majitelům Founders členství ve službě GeForce NOW.

Nvidia daruje WatchDogs: Legion k novým GeForce RTX řady 30 zdarma!Tagy: GeForce NOW  Marvel’s Avengers  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.