Xbox Series X bude levnější, než se čekalo. Známe českou cenu
autor: Mirek Kočí , publikováno 11.9.2020

Společnost Microsoft potvrdila, že nová generace hraní uvidí světlo světa v listopadu, kdy bude zahájen celosvětový prodej konzolí Xbox Series X a Xbox Series S. Zároveň byla představena také partnerská spolupráce se studiem Electronic Arts (EA), v jejímž rámci se některé z nejlepších titulů EA objeví v rámci předplatných Xbox Game Pass Ultimate a Xbox Game Pass pro PC.

Oficiální prodej obou nových herních systémů začne 10. listopadu. Levnější a menší novinka Xbox Series S začne na částce 7 999 Kč, zatímco výkonnější Xbox Series X bude mít cenu 12 999 Kč. To je celkem překvapení, vzhledem k tomu, že Xbox One X v době uvedení stál 13 490 korun. Předobjednávky nových konzolí začnou 22. září.

Díky spolupráci Microsoftu s Electronic Arts (EA) dostanou členové předplatných Xbox Game Pass Ultimate a Xbox Game Pass pro PC členství EA Play letos před Vánocemi bez jakýchkoli dalších poplatků.

To znamená, že předplatitelé členství Ultimate budou moct využívat EA Play na konzolích Xbox One, Xbox Series X a Xbox Series S a na počítačích s Windows 10. Předplatitelé členství Xbox Game Pass pro PC pak dostanou EA Play pro Windows 10.

EDIT: Microsoft uvedl, že cenu uvedl špatně a upřesnil ji na 13 499 Kč.

Xbox Series X bude levnější, než se čekalo. Známe českou cenuTagy: Xbox Series X  Xbox  Microsoft  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
12.9.2020 09:17:27   95.82.170.xxx 10
Cena je 13499,- český MS to dodatečně "opravil" #fail

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.