Mafia: Definitive Edition se ukazuje v dalším traileru
autor: Mirek Kočí , publikováno 8.9.2020

Nové video se zaměřuje hlavně na samotné město Lost Heaven a všechny jeho unikátní prvky, jako je korupce, prohibice, přestřelky a vůbec na celkovou atmosféru 30. let uplynulého století.

„Na město Lost Heaven těžce dolehla velká hospodářská krize a zavedení prohibice v Americe znamená lukrativní obchodní příležitosti pro mafiány. Zločinecké rodiny Salieri a Morello bojují o kontrolu nad Lost Heaven, zatímco se pár poctivých policistů horko těžko snaží udržet pořádek. Skromný život těžce pracujícího taxikáře Thomase Angela se navždy změní, když se osudově zaplete s italskou mafií. Nyní dělá kšefty pro Dona Salieriho a získává respekt ve zločineckém podsvětí, ačkoliv jeho svědomí se snaží hlídat jeho ego,“ stojí v popisku hry Mafia: Definitive Edition.

Za hrou, která u nás vyjde s českým dabingem i českými titulky, stojí studio Hangar 13, jenž na remaku pracuje posledních sedm let. Mafia: Definitive Edition dorazí na pulty obchodů 25. září.Tagy: Lost Heaven  Mafia  Mafie 1  Mafia: Definitive Edition  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
8.9.2020 18:12:30   178.40.161.xxx 81
Len taký nepodstatný detail. To nové video je vonku už 5 dní.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.