Lenovo představilo herní notebook Legion Slim 7i s GeForce RTX
autor: Mirek Kočí , publikováno 5.9.2020

Kromě notebooku Yoga Slim 9i představila společnost Lenovo i jeden přenosný počítač pro ty, kteří chtějí hrát na cestách. Jedná se o model Legion Slim 7i, velmi lehký stroj s GeForce RTX, který je dostupný v kompaktní 15palcové verzi s mobilním procesorem až Intel Core i9 HK 10. generace.

Počítač disponuje stejně jako jeho letošní sourozenci ze série Legion technologií Advanced Optimus, která umožňuje spravovat systémovou grafiku podle typu zátěže a prodlužuje tak výdrž baterie na maximum.

Hráči rozhodně ocení i vestavěnou technologii Max-Q Dynamic Boost, se kterou se automaticky aktivuje vyrovnání GPU a CPU v reálném čase, což dovoluje systému dynamicky přesouvat výkon z CPU do GPU během náročných aktivit jako hraní her. Automatický přesun se děje pouze tehdy, když je potřebný. Výsledkem je vyšší zobrazovací frekvence a pynulejší průběh hry.

Lenovo představilo herní notebook Legion Slim 7i s GeForce RTX

Vylepšením prošlo i inteligentní chlazení Legion Coldfront 2.0. S novými otvory nad klávesnicí je systém přívodu vzduchu o 31 procent vyšší, přičemž do CPU a GPU proudí o 115 procent více vzduchu než v předchozích generacích. Slim 7i nabízí úložiště až 2 TB M.2 NVMe PCle SSD (RAID 0) a operační paměť až 32 GB (3 200 MHz DDR4). Při tloušťce 17,9 mm váží pouhých 1,86 kilogramu s výdrží na baterii až 7,75 hodiny.

15palcový Lenovo Legion Slim 7i začíná na ceně 35 080 Kč s DPH s dostupností od listopadu.Tagy: Lenovo Legion Slim 7i  Lenovo  Legion Slim 7i  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.