Sluchátka Sennheiser CX 400BT nabídnou dlouhou výdrž a kvalitní zvuk
autor: Mirek Kočí , publikováno 1.9.2020

Společnost Sennheiser představila nový přírůstek do portfolia plně bezdrátových sluchátek jménem CX 400BT. Zákazníci se mohou těšit např. na 7mm měniče, známé z vlajkového modelu výrobce Momentum True Wireless 2, s jejich pomocí dokáže novinka reprodukovat frekvence v rozsahu 5 Hz až 21 kHz.

 

Sluchátka CX 400BT se mohou pochlubit nejen velmi dobrým zvukem, ale také propracovanou ergonomií a velkou výdrží na jedno nabití. Přímo v maličkém těle sluchátek, jehož hmotnost se zastavila na hodnotě 6 gramů, se ukrývá celých 7 hodin poslechu a energie na dalších 13 hodin naleznou zákazníci v ochranném nabíjecím pouzdru. Kompaktní rozměry navíc usnadňují usazení v uchu a díky přibaleným silikonovým nástavcům v několika velikostech sluchátka poskytují i dobrou pasivní izolaci od okolního hluku. Potěší i schopnost propojení s více Bluetooth zařízeními a možnost jejich správy prostřednictvím aplikace Sennheiser Smart Control.

Bezproblémový přenos signálu zajišťuje Bluetooth ve verzi 5.1 a nechybí ani podpora kodeků SBC, AAC a aptX. Na své si tak přijdou uživatelé systémů Android i iOS. Ti ocení i přítomnost mikrofonů s technologií beamforming, která zajistí bezproblémovou komunikaci při použití handsfree i při zadávání příkazů hlasovým asistentům. Cena a dostupnost

Sluchátka Sennheiser CX 400BT budou dostupná v průběhu září u vybraných partnerů za cenu 5 400 Kč v černé či bílé barvě.

Sluchátka Sennheiser CX 400BT nabídnou dlouhou výdrž a kvalitní zvukTagy: Sennheiser  CX 400BT  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.