Nový LTE router Archer MR600 s podporou LTE Cat 6 a OneMesh je v prodeji
autor: Mirek Kočí , publikováno 31.8.2020

Do prodeje míří nový bezdrátový dvoupásmový gigabitový router Archer MR600, který nabízí podporu standardu AC1200 (802.11ac), a také jako vůbec první router od TP-Linku podporuje 4G+ Cat 6 pro navýšenou rychlost přenosu dat (do 300 Mbit/s).

Mobilní router podporuje technologii 4G+ Cat 6 s funkcí Carrier Aggregation (agregace operátorů), což znamená, že si i „pouhým“ připojením přes vloženou SIM kartu zasurfujete rychlostí navýšenou až na zmíněných 300 Mbit/s.

Díky plně gigabitovým ethernetovým portům pak můžete využít připojení pro kabelová zařízení náročnější na data, ke kterým se řadí například chytré televize, herní konzole, NAS úložiště a další. Podpora moderních technologií slibuje možnost vytvoření stabilní Wi-Fi sítě všude tam, kde ji potřebujete – stačí do příslušného portu připojit microSIM kartu.

Router TP-Link Archer MR600 dokáže sdílet připojení až pro 64 různých koncových zařízení současně. I když v takovém případě přirozeně není možné zajistit „4K pro všechny“. Stabilitu připojení zajišťuje podpora meshového řešení TP-Linku s názvem OneMesh, které umožňuje vytvoření Wi-Fi sítě pro celý pokrývaný prostor.

A nakonec nesmíme zapomenout ani na už standardní možnost jednoduchého nastavení a správy pomocí mobilní aplikace Tether, která je zdarma k dispozici v češtině i slovenštině pro platformy Android a iOS.

Doporučená cena routeru Archer MR600 je stanovena na 4 890 Kč s DPH.

Nový LTE router Archer MR600 s podporou LTE Cat 6 a OneMesh je v prodejiTagy: Archer MR600  TP-Link  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.