Wargaming vydal World of Tanks Blitz pro konzoli NIntendo Switch
autor: Mirek Kočí , publikováno 27.8.2020

Společnost Wargaming oznamuje, že mobilní týmová MMO hra World of Tanks Blitz je k dispozici také pro konzoli Nintendo Switch.

World of Tanks Blitz, který se může pochlubit více než 137 miliony stažení po celém světě, přináší na Switch divoké týmové mobilní tankové souboje a zároveň poskytuje plnou podporu hraní cross-play na všech dostupných platformách.

Cross-play zápasy se konají na stejném serveru, což umožňuje novým hráčům bojovat bok po boku nebo soutěžit proti obrovské komunitě. Wargaming zdůrazňuje, že hráči bojující na stávajících účtech Wargaming.net mohou přenést své plné účty World of Tanks Blitz na Switch a zachovat si veškerý vývoj, kterého dosáhli.

Tankisté, kteří chtějí na bojišti vyniknout, mohou využít rozmanitých možností přizpůsobení a to včetně avatarů ve hře, exkluzivně vytvořených pro Switch. Hráči také dostanou sbírku dárků (k dispozici v herním obchodě do 9. září), které jim pomohou zahájit cestu ve WoT Blitz: 1 000 zlaťáků, 3 dny prémiového účtu a médium T2, americký střední tank Tier II.

World of Tanks Blitz nevyžaduje ke stažení a přehrávání členství v Nintendo Switch Online. Hra je kromě Switche k dispozici také pro iOS, macOS, Android a Windows 10Tagy: Wargaming  World of Tanks Blitz  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.