Logitech G představuje herní vybavení v pestrých barvách
autor: Mirek Kočí , publikováno 25.8.2020

Logitech G uvádí novou kolekci herních zařízení. Základem nové série je bezdrátový headset 733 LIGHTSPEED. Tato plně vybavená herní sluchátka s mikrofonem jsou k dispozici ve čtyřech barevných odstínech. Součástí řady jsou také herní myši G203 a G305 a herní klávesnice G915 TKL bez numerického bloku.

U herního vybavení i jeho obalů převládaly dříve šedé, bílé a černé barvy. Se stále větším počtem a rozmanitějším složením členů herní komunity se hry i vybavení víc přizpůsobují jejich potřebám, mezi něž patří i snaha o zviditelnění.

Nový bezdrátový headset G733 je dostupný v bílé, modré, světle fialové a černé barvě, váží pouhých 278 gramů a má výměnný barevný náhlavní popruh. Je vybaven také měkkými dvouvrstvými náušníky z paměťové pěny, která se přizpůsobí tvaru hlavy.

K dispozici je i doplňková kolekce barevně sladěných náhlavních popruhů a sada zábavných, různě tvarovaných krytů mikrofonu, která je kompatibilní se všemi headsety Logitech G.

Logitech G představuje herní vybavení v pestrých barvách

Kromě sluchátek G733 si mohou hráči vybrat černou nebo bílou verzi bezdrátové mechanické herní klávesnice Logitech G915 TKL a černou, bílou, modrou nebo světle fialovou verzi herní myši Logitech G203 a bezdrátové herní myši Logitech G305.

Logitech G představuje herní vybavení v pestrých barvách

Cena a dostupnost

Bezdrátový headset Logitech G733 LIGHTSPEED se bude prodávat za doporučenou cenu 4 129 Kč. Náhlavní popruhy, které jsou k dispozici v pěti variantách, mají mít cenu 220 Kč za kus a sada pěti zábavných krytů mikrofonu 220 Kč.

Herní klávesnice G915 TKL bude stát 6 499 Kč, myš Logitech G305 se bude prodávat za 1 659 a herní myš Logitech G203 LIGHTSPEED za 1 109 Kč. Všechny produkty by měly být dostupné v září.Tagy: Logitech  Logitech G733 LIGHTSPEED  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.