Zakřivený herní monitor ViewSonic ELITE XG270QC jde do prodeje
autor: Mirek Kočí , publikováno 13.8.2020

Společnost ViewSonic informovala, že se do prodeje dostává její herní monitor ELITE XG270QC. Zákazníkům nabízí obnovovací frekvenci 165 Hz, odezvu 3 ms (1 ms MPRT) nebo technologii AMD FreeSync Premium Pro, která potěší všechny hráče.

XG270QC je součástí herního portfolia ELITE. Jedná se o 27palcový zakřivený herní monitor s odezvou 1ms (MPRT) a zakřivením 1500R, které vtáhne do hry. Je vybaven rovněž technologií VESA HDR 400, která představuje vstupní hodnotu pro hraní v HDR. Disponuje i technologií PureXP, která zásadně omezuje rozmazání pohybu. Mimochodem, rozlišení je QHD (2560 x1440), jas až 550 cd/m2 a zvolený panel poskytuje 90% pokrytí barevného prostoru DCI-P3.

V konektivitě nechybí tři konektory USB 3.1 Type A, jeden USB 3.1 Type B, jeden HDMI 1.4, jeden Display Port a ani 3,5mm jack pro připojení sluchátek. Monitor XG270QG bude k dostání v průběhu srpna za doporučenou cenu 15 390 Kč.

Zakřivený herní monitor ViewSonic ELITE XG270QC jde do prodeje

Aktualizace firmwaru ELITE XG270 schválená Blur Busters

ViewSonic také oznámil, že aktualizoval ve spolupráci se společností Blur Busters režim PureXP, který ještě dokonaleji redukuje rozmazání obrazu. PureXP nyní zajišťuje čtyři úrovně optimalizované redukce rozmazání. Tyto nové režimy umožňují hráčům ovládat úroveň jasu a redukci rozmazání pohybu podle individuálních preferencí hráče. Nový firmware se stahuje automaticky prostřednictvím softwaru ViewSonic Elite Display Controller.Tagy: XG270QC  ViewSonic  monitor  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.