Akční kamera Niceboy Vega X Pro zvládá 4K video a nelze ji utopit
autor: Mirek Kočí , publikováno 6.8.2020

Značka Niceboy uvádí na český trh všestrannou akční kameru Vega X Pro. S kvalitou natáčení ve 4K při 60 snímcích za sekundu a pokročilou stabilizaci X-STEADY je určena i pro náročnější uživatele. Navíc nabízí i vodotěsnost, integrovaný mikrofon nebo slow motion režim s osminásobným zpomalením.

Vysoké rozlišení 4K s šedesáti snímky za sekundu, Full HD se 120 snímky a vodotěsné tělo (které garantuje možnost ponořit se do hloubky až 12 metrů bez pouzdra) jsou hlavními přednostmi nové kamery Vega X Pro. Pro kvalitní záznam i ve velmi náročných podmínkách je kamera vybavena stabilizací nové generace X-STEADY, která eliminuje nechtěné záchvěvy, celoskleněným 7G objektivem opatřeným antireflexní vrstvou zabraňující nežádoucím odleskům a stereo mikrofonem.

Akční kamera Niceboy Vega X Pro zvládá 4K video a nelze ji utopit

Výsledný efekt navíc můžete umocnit pomocí vychytávek jako je 4K časosběrné video nebo slow-motion s až osmkrát zpomalenými záběry. Nechybí ani široká řada dalších možností nastavení obrazu. Pohodlné ovládání přes zadní dotykový dvoupalcový displej a přední obrazovku poskytující kontrolu nad pořizovaným materiálem.

Kamera je vybavena Wi-Fi, díky které ji můžete jednoduše obsluhovat i přes mobilní telefon. Je však možné přikoupit i dálkové ovládání, jehož přidanou hodnotou je zaručená vodotěsnost do 2 metrů.

Niceboy Vega X Pro koupíte u prodejců za 3 990 Kč.Tagy: Niceboy Vega X Pro  Niceboy  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.