Niceboy rozehraje léto s bezdrátovým reproduktorem RAZE 3 Guru
autor: Mirek Kočí , publikováno 2.8.2020

Značka Niceboy představuje bezdrátový reproduktor RAZE 3 Guru. Jedná se o stylový repráček vhodný do interiéru i exteriéru, který v malém těle skrývá vysoký výkon, 360° zvuk, výdrž až 10 hodin nebo unikátní Magic Button pro hutný basový zvuk. Výhodou je i odolnost proti prachu a vodě se stupněm krytí IP67.

Niceboy RAZE 3 Guru o výkonu 24W je navržen ve speciálním designu pro 360° zvuk tak, aby z něj zvuk vycházel doslova všemi směry. Vypadá podobně jako HomewPod od Applu, ale kromě pěkného vzhledu zaujme i celkovou výdrží až deset hodin.

Vysoký stupeň krytí IP67 zaručuje odolnost proti prachu. Díky tomu se nemusíte obávat přehrávat hudbu v prašném prostředí nebo na pláži v písku. Současně je odolný i proti vodě a neměl by ho vyřadit z provozu ani déšť či pád do vody.

Niceboy rozehraje léto s bezdrátovým reproduktorem RAZE 3 Guru

Reproduktor je osazený technologií MaxxBass a tak na jeho těle najdeme tlačítko Magic Button pro silnější basy. Přehrávat můžete přes Bluetooth 5.0, USB či AUX. Oceníte jistě ale i to, že funguje rovněž pro hands free telefonní hovory nebo jako power banka pro dobíjení přes USB konektor.

Niceboy RAZE 3 Guru koupíte za 1 499 Kč.Tagy: Niceboy RAZE 3 Guru  RAZE 3 Guru  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.