K nákupu grafik GeForce RTX přidá Nvidia zdarma Rainbow Six Siege Gold Edition
autor: Mirek Kočí , publikováno 1.8.2020

Společnosti Nvidia a Ubisoft oznámily balíček „Více FPS, více výher“, díky kterému hráči po omezenou dobu získají digitální kopii PC verze Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Gold Edition při koupi grafik GeForce RTX 2080 Ti, 2080 Super, 2080, 2070 Super, 2070, 2060 Super a 2060, případně jimi osazených PC sestav nebo notebooků. Akce začíná dnes a bude dostupná do čtvrtka 27. srpna.

Zlatá edice hry obsahuje 16 operátorů, speciální uniformy, skiny, kosmetické předměty a pětiletý Season Pass, který v průběhu letoška přinese rozšíření o 6 operátorů, VIP výhody, rychlejší postup Battle Passu a mnohem více.

Rainbow Six Siege Gold Edition je propracovaná multiplayerová akční střílečka, která je inspirována bojem agentů proti teroristům. Tento díl je postaven na starších velmi úspěšných dílech ale je zde spousta nového. Mezi hlavní vylepšení patří zajisté propracovanější grafika a taky extra velká porce zničitelného prostředí, které umožňuje během hry změnit situaci ve váš nebo soupeřův prospěch.Tagy: Nvidia  Ubisoft  GeForce RTX  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
3.8.2020 08:13:03   212.20.106.xxx 00
No to je teda výhra, 5 let stará hra. Kdyby aspoň dali Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, tak neřeknu ani popel.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.