Samsung uvádí do prodeje zakřivený monitor Odyssey G9
autor: Mirek Kočí , publikováno 7.7.2020

Má lépe vtáhnout hráče do děje hry. Řeč je o novém zakřiveném monitoru Samsung Odyssey G9, který mimo jiné láká také na velmi tenké rámečky okolo displeje, dokonalou obrazovou kvalitu a špičkovou interakci. Novinka bude na českém trhu dostupná od srpna za doporučenou cenu 39 990 Kč ve značkových prodejnách Samsung, na samsung.cz a u vybraných prodejců elektroniky.

Samsung uvádí do prodeje zakřivený monitor Odyssey G9

Hráči potřebují především bleskurychlou odezvu a pokud možno žádné rušivé vlivy a dokonalou spolehlivost. A právě to jim G9 díky nejnovějším funkcím a parametrům nabízí. Monitor s úhlopříčkou 49 palců (124 cm) je jako první typ na světě vybaven rozlišením Dual Quad High-Definition neboli DQHD, což znamená 5 120×1 440 bodů, a zároveň zakřivením 1000R.  

Samsung uvádí do prodeje zakřivený monitor Odyssey G9

I další parametry stojí za to – odezva jen 1 ms, obnovovací frekvence 240 Hz nebo špičková obrazová technologie QLED. Hraní na tomto monitoru bude zkrátka skvělý zážitek, mimo jiné i díky kompatibilitě s technologií G-SYNC a systému Adaptive Sync ve verzi DP1.4.Tagy: Samsung  Odyssey G9  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.