ViewSonic představuje novou sérii monitorů Gaming XG05
autor: Redakce PCT , publikováno 24.6.2020

Na trh přichází dva nové herní monitory z řady XG05 - 24palcový XG2405 a 27palcový XG2705 se 144Hz odezvou, IPS obrazovkou a AMD FreeSync.

Společnost ViewSonic představuje nové přírůstky do svého herního portfolia a rozšiřuje herní řadu ELITE o sérii herních monitorů XG05. Nové herní produkty a software poskytují rozličným typům hráčů ten nejlepší zážitek a zároveň i splňují požadavky na celou řadu nastavení.

ViewSonic představuje novou sérii monitorů Gaming XG05

SÉRIE HERNÍCH MONITORŮ XG05

Na trh přichází dva nové herní monitory z řady XG05: 24palcový XG2405 a 27palcový XG2705. Tyto herní monitory byly záměrně vytvořeny tak, aby přinášely rovnováhu mezi důležitými herními funkcemi a cenovou dostupností. Oba monitory disponují rozlišením 1920 x 1080 (Full HD) a IPS obrazovkou, která je ze tří stran bezrámečková. Umožňuje tak hraní na více monitorech najednou, čímž zajistí ještě více působivý zážitek ze hry. S obnovovací frekvencí 144 Hz, 1ms (MPRT) a technologií AMD Radeon FreeSync mají hráči k dispozici všechny nástroje, které potřebují k úspěchu ve hře.

INTENZIVNÍ BARVY IPS

Technologie IPS dává v kombinaci s 144 Hz frekvencí a dobou odezvy 1ms hráčům přesně takovou odezvu i bohaté barvy, které potřebují. Dalším benefitem jsou široké pozorovací úhly, díky kterým je ideální pro streamery a víceúčelové pracovní stanice.

DOKONALE OSTRÝ OBRAZ

Doba odezvy 1 ms pomáhá výrazně snížit rozmazání pohybu – výrazně zlepšuje ostrost horizontálně se pohybujících objektů, omezuje neostrost, ghosting a rozmazání rychle se pohybujících objektů.

ViewSonic představuje novou sérii monitorů Gaming XG05

144HZ – MAXIMÁLNÍ KONTROLA

Obnovovací frekvence 144 Hz poskytuje maximální kontrolu pro e-sporty – přináší plynulý a svěží herní zážitek.

VŠE V DOKONALÉM SOULADU

Technologie AMD FreeSync synchronizuje obnovovací frekvenci vašeho monitoru s grafickou kartou – eliminuje trhání obrazu a umožňuje tak bezproblémový herní zážitek.

HRA BEZ HRANIC

Elegantní design, který je ze tří stran bezrámečkový, maximalizuje velikost sledovaného obrazu a zároveň minimalizujte rozptýlení pozornosti zapříčiněné rámečkem. Model je ideální pro hraní na více monitorech najednou, tvorbu obsahu či online streamování.

ViewSonic představuje novou sérii monitorů Gaming XG05ViewSonic představuje novou sérii monitorů Gaming XG05

 Tagy: Viewsonic  XG2405  XG2705  monitor  144Hz  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: -1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.