Červnová nabídka na Huawei.cz láká na dárky i slevy
autor: Mirek Kočí , publikováno 6.6.2020

Huawei spustil od pondělí na svém e-shopu nabídku Lahodný červen plný překvapení. Během dvoutýdenní akce si zákazníci mohou zakoupit prémiové produkty nad 5 000 Kč s výraznou slevou 800 Kč. Tato sleva se vždy násobí v závislosti na finální ceně.

Zákazníci se mohou kromě slev těšit i na dárky k nákupu. Zajímavé je trio produktů MatePad Pro s klávesnicí a M-pencil za 15 999 Kč.

Akce se vztahuje i na chytré hodinky

Firma Huawei myslí na všechny, a proto chce potěšit nejen milovníky moderních technologií, ale i všechny sportovní nadšence, kteří zajisté ocení obě generace chytrých hodinek Huawei GT s dlouhou výdrží baterie. K hodinkám je ještě jako malý dárek přibalíme druhý pásek zdarma.

Červnová nabídka na Huawei.cz láká na dárky i slevy 

P30 Pro s drahými kameny i Nova 5T

Od 3. června koupí zákazníci Huawei P30 Pro s pouzdrem s krystaly Swarovski. Těšit se mohou i na Huawei P30 lite s trojitým zadním fotoaparátem Leica či Huawei Nova 5T s atraktivním designem a pěti fotoaparáty s umělou inteligencí.

Pokud si zákazník chce pořídit jiný produkt mimo nabídku, stačí se přihlásit k odběru Newsletteru, díky kterému získá slevový kupón v hodnotě 150 Kč na všechny produkty. Červnová akce bude trvat až do 15. června.Tagy: Huawei  akce  sleva  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.