World of Tanks spustil speciál Cesta do Berlína
autor: Adam Vágner , publikováno 4.5.2020

Na památku 75. výročí příměří, které ukončilo 2. světovou válku v Evropě, spustil World of Tanks speciál Cesta do Berlína, který můžete hrát od 4. do 18. května. Za dokončení čtyř fází speciálu získate zdarma prémiový tank IS-2. 

Budete mít možnost vybrat si jednu z pěti sovětských, amerických a britských jednotek – středních tanků, těžkých tanků nebo stíhačů, které dostanou speciální boosty – nálet, dělostřelecký úder, zápalné granáty a další.

Bojovat budete v pětičlenných týmech složených buď z náhodných hráčů, anebo z hráčů v četách. Hra vás vysadí na ohraničené části mapy a postupně se budete probíjet dál proti najíždějícím botům řízeným umělou inteligencí. Začnete se třemi životy, plněním úkolů (jako tým zničit určitý počet tanků do uplynutí časového limitu) odemknete ještě další dva. Při hraní nesmíte být příliš agresivní a najet mezi hejno botů, protože vás rozcupují, ale nesmíte se ani moc schovávat za bukem, protože jinak uplyne časový limit.

S novinkou vás v rychlosti seznámí následující video, u kterého si můžete zapnout české titulky.

Setkáte se s mapami, které vám budou povědomé (dostaly ale pořádný facelift a mají hutnější atmosféru) a přibudou i mapy nové včetně nového Berlína (níže), který přibude 8. května.

World of Tanks spustil speciál Cesta do Berlína

World of Tanks spustil speciál Cesta do BerlínaWorld of Tanks spustil speciál Cesta do BerlínaWorld of Tanks spustil speciál Cesta do BerlínaWorld of Tanks spustil speciál Cesta do BerlínaWorld of Tanks spustil speciál Cesta do Berlína

World of Tanks spustil speciál Cesta do BerlínaWorld of Tanks spustil speciál Cesta do BerlínaWorld of Tanks spustil speciál Cesta do BerlínaWorld of Tanks spustil speciál Cesta do Berlína

Po dokončení čtyř fází celé operace můžete zdarma dostat prémiový těžký tank IS-2 s představnou mříží proti granátům HEAT.

World of Tanks spustil speciál Cesta do Berlína

World of Tanks spustil speciál Cesta do BerlínaWorld of Tanks spustil speciál Cesta do BerlínaWorld of Tanks spustil speciál Cesta do BerlínaWorld of Tanks spustil speciál Cesta do BerlínaWorld of Tanks spustil speciál Cesta do BerlínaWorld of Tanks spustil speciál Cesta do BerlínaWorld of Tanks spustil speciál Cesta do BerlínaWorld of Tanks spustil speciál Cesta do BerlínaWorld of Tanks spustil speciál Cesta do Berlína

Za dokončení páté fáze pak dostanete ještě vylepšenou trofejní ventilaci a medaili do sbírky. Tank si můžete i v kterékoliv fázi koupit za zlaťáky v herním obchodě, podle počtu dokončených fází dostanete příslušnou slevu. S postupem vám pomohou speciální „rozkazy“, které násobí dosažené body.

Detailněji je vše popsáno přímo na stránkách World of Tanks.Tagy: wot  world of tanks  speciál  výročí  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

12 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.8Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.