Lenovo prodlužuje bezplatně záruku počítačů a tabletů o 75 dní
autor: Mirek Kočí , publikováno 29.4.2020

S cílem lepší podpory zákazníků i v tomto náročném období, kterým nyní procházíme, nabízí společnost Lenovo bezplatné globální prodloužení záruky až na 75 dní do 31. května pro stolní počítače, all-in-one zařízení, notebooky a tablety. Prodloužení se vztahuje na přístroje se zárukou, jejíž platnost končí v období od 15. března do 30. dubna.

Společnost Lenovo udržuje veškeré obchodní operace, které během pandemie koronaviru mají za cíl podpořit služby a minimalizovat možný dopad na spotřebitele po celém světě. Se zákazníky zůstává stále ve spojení a poskytuje jim tak možnost komunikovat prostřednictvím moderních technologií i v domácím prostředí. Firma zároveň nabízí už nějakou dobu i službu tzv. on-site záruky, kdy specializovaný servis zajistí kromě samotné opravy produktu i jeho vyzvednutí a dopravu zpět.

Lenovo prodlužuje bezplatně záruku počítačů a tabletů o 75 dní

„Chceme vyjít vstříc zákazníkům, kteří by potřebovali využít záruční servis v tomto období, ale kvůli aktuálním opatřením se nemají jak dostat k servisním službám, a proto jsme se rozhodli globálně prodloužit záruku na zařízení až do konce května,“ uvedl Petr Kheil, generální ředitel společnosti Lenovo pro Českou republiku a Slovensko.

Lenovo následuje další technologické firmy, které v tomto náročném období také vyšly vstříc svým zákazníkům. Namátkou jmenujme například Samsung nebo Huawei.Tagy: Lenovo  záruka  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
30.4.2020 06:49:56   83.240.73.xxx 10
Tak to jsem tesne vedle, mam konec zaruky 13.5.
.
.
.
2013

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.