Honor podpoří premiéru novinek pro Česko bohatou soutěží
autor: Mirek Kočí , publikováno 24.4.2020

Po globálním launchi v Pekingu se nových technologických vychytávek dočkají i čeští fanoušci. Honor novinky představí prostřednictvím živého vysílání na Facebooku už ve středu 29. dubna od 17.00 a tuzemskou premiéru podpoří soutěží o hodnotné ceny.

Pozvánka prozrazuje, že výrobce ukáže výkonný notebook Honor MagicBook 14 a 15 a také bezdrátová sluchátka s vynikajícím potlačením hluku MagicEarbuds. Poprvé zazní také oficiální české ceny.

Mimo to Honor během onlinu spustí do oběhu slevové kódy. A kdo se bude dívat, má šanci hodně ušetřit. Prvních 15 nejrychlejších se může těšit na slevový kód na MagicBook v hodnotě 1 000 Kč, dalších 100 pak může využít slevový kód na notebook v hodnotě 500 Kč a výrobce nabídne i slevový kód v hodnotě 5 000 Kč.

Honor podpoří premiéru novinek pro Česko bohatou soutěží

Dále nebude chybět ani velká soutěž večera o MagicBook v limitované barvě Mystic Silver (která prozatím nebude dostupná pro český a slovenský trh) a bezdrátová sluchátka MagicEarbuds.

Živou show Honoru k uvedení novinek bude provázet šéfredaktor herního magazínu Score a moderátor Mikoláš Tuček.Tagy: Honor  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.