Limitovaná edice headsetů SteelSeries s motivy hry Cyberpunk 2077
autor: Mirek Kočí , publikováno 21.4.2020

Výrobce herních periferií SteelSeries představuje nové headsety inspirované světem hry Cyberpunk 2077, které jsou navržené ve spolupráci s vývojáři ze studia CD Projekt Red. V limitované edici jsou k dispozici modely Arctis 1 Wireless for Xbox Johnny Silverhand Edition, Arctis 1 Wireless Netrunner Edition a tři sady příslušenství k řadě Arctis Pro s motivy hlavních uskupení v Night City – Arasaka, Militech a Kang Tao.

Arctis 1 Wireless pro Xbox Johnny Silverhand Edition

Oficiální headset hry Cyberpunk 2077 byl navržen podle nejslavnějšího rockerboye a jeho ikonické robotické ruky. Johnny Silverhand Edition je unikátní podobou nového produktu určeného pro konzoli Xbox – SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox.

Bezdrátový headset nabízí stejnou konektivitu přes USB-C jako původní model Arctis 1 Wireless, nicméně nový adaptér umožňuje snadno přepnout mezi připojení k Xbox One a dalšími zařízeními. Využívá vlastní ověřenou bezdrátovou 2,4GHz síť s velmi nízkou latencí a je kompatibilní s platformami Xbox, PC, Switch a Android. Měniče jsou identické s těmi použitými v headsetu Arctis 9 a hráči se mohou těšit i na odnímatelný ClearCast mikrofon.

SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox Johnny Silverhand Edition je k dispozici v limitované edici prostřednictvím webu steelseries.com. za 129,99 eur včetně dopravy. Standardní model pak přijde na trh později na jaře tohoto roku.

Limitovaná edice headsetů SteelSeries s motivy hry Cyberpunk 2077

Arctis 1 Wireless Netrunner Edition

Předlohou tohoto headsetu byla herní schopnost zobrazit neviditelnou síť v reálném světě. Po vzoru Arctis 1 Wireless je dodáván s 3,4GHz USB-C adaptérem. Flexibilitu připojení doplňuje kabel s 3,5mm jack konektorem vhodným pro připojení k Xbox ovladači nebo jiným zařízením.

SteelSeries Actis 1 Wireless Netrunner Edition se nabízí v limitované edici za 129,99 eur včetně dopravy.

Limitovaná edice headsetů SteelSeries s motivy hry Cyberpunk 2077

Arasaka, Militech a Kang Tao sady příslušenství pro Arctis Pro

K dvěma exkluzivním headsetům přidává SteelSeries jedinečné sady příslušenství k modelu Arctis Pro. Ty jsou inspirovány třemi hlavními společnostmi v Night City – Arasaka, Militech a Kang Tao. Sada obsahuje čelenku tvořící hlavový most a dva magnetické kryty náušníků, a je kompatibilní s modely Arctis Pro, Arctis Pro + GameDAC a Arctis Pro Wireless.

Cyberunk 2077 Arctis Pro Accessory Packs se prodávají v omezeném množství za 39,99 eur, a to opět prostřednictvím webu steelseries.com.

Limitovaná edice headsetů SteelSeries s motivy hry Cyberpunk 2077Tagy: SteelSeries  Cyberpunk 2077  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.