Streamovací služba GeForce Now hlasí příchod sci-fi akce Control
autor: Mirek Kočí , publikováno 28.3.2020

GeForce Now zpřístupňuje milionům hráčů po celém světě cloudové hraní a její katalog se pravidelně rozrůstá. Tento čtvrtek se služba dočkala prvního pravidelného rozšíření, v jehož čele stojí mysteriózní Control. Nejnovější titul od Remedy Entertainment nabízí skvělou vizuální stránku a také realistické světelné efekty vykreslované pomocí ray tracingu a do GeForce Now je také plánováno zařadit jeho nejnovější rozšíření „The Foundation“. A právě RTX ON je v GeForce Now zpřístupněno všem majitelům členství Founders.

Control je dostupné přes obchod Epic Games Store stejně jako free-to-play battle royale hra Fortnite. Její extrémní oblibu ve světě demonstruje také fakt, že jde o vůbec nehranější titul v GeForce Now. Mezi další oblíbené hry z Epic Games Store patří Dauntless, Kingdom Come: Deliverance, Metro Exodus (také RTX ON) a World War Z.

Služba GeForce Now, která se nedávno otevřela všem uživatelům, přináší možnost cloudového hraní PC her i na méně výkonných počítačích, platformě Mac, TV (se zařízením SHIELD) a chytrých telefonech se systémem Android. Využít k tomu lze podporované hry z vlastních knihoven v několika oblíbených internetových obchodech.

Aktuálně nabízí dva programy členství: Free a Founders. Druhý jmenovaný přináší přednostní přístup do služby, možnost využívat RTX efekty v podporovaných titulech a prodlouženou délku herní relace.

Celkem se do GeForce Now nově připojilo osm her:

1) Arma 2: Operation Arrowhead
2) Control (s RTX ON)
3) Danganronpa: Trigger Happy Havoc
4) Dungeons 3
5) Headsnatchers
6) IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad,
7) Jagged Alliance 2 – Wildfire
8) The Guild 3

K tomuto výčtu patří také nové rozšíření Sunset Harbor pro Cities: Skylines zaměřené na rybolov a dopravu, které přidává velké množství obsahu, včetně rybářského průmyslu, meziměstských autobusů, vrtulníků, čističek vody a dalších. Toto rozšíření je do 30. 3. možné vyzkoušet v rámci free-to-play víkendu.Tagy: Control  GeForce Now  Nvidia  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.