K chytrým hodinkám Honor MagicWatch 2 dostanete fitness narámek Band 5 zdarma
autor: Mirek Kočí , publikováno 24.3.2020

Posilovny mají zavřeno, trenéři jsou doma a vám chybí cvičení nebo vůbec jakýkoli pravidelný pohyb? Cvičení doma vás nebaví a ani pořádně nevíte, jak na to? Zkuste integrovaného chytrého trenéra v hodinkách MagicWatch 2. Honor právě nyní přichází se zvýhodněnou akcí. Při zakoupení chytrých hodinek MagicWatch 2 získáte fitness náramek Band 5 zdarma jako dárek. Akce platí u všech prodejců jen do konce týdne, tedy do neděle 29. března.

Nedávná novinka na trhu, fitness hodinky MagicWatch 2, nabízí až 15 sportovních režimů a k tomu 13 různých tréninkových možností při běhání. Změří vám nejen tepovou frekvenci, ale také třeba okysličení krve. Díky monitoringu spánku vám pomohou zaměřit se na různé neduhy, zlozvyky a celkově vylepšit kvalitu spánku. Stejně tak vám umožní lépe zvládat každodenní stres pomocí řady dechových cvičení. A když někdo zavolá, na hodinkách si v klidu vyřídíte celý hovor.

K chytrým hodinkám Honor MagicWatch 2 dostanete fitness narámek Band 5 zdarma

Honor Band 5

Jedná se vůbec první fitness náramek výrobce, který má celé menu v lokálním jazyce. Jako první z menšího typu fitness sporttrackerů také měří okysličení krve. Monitoring spánku, měření kroků nebo tepová frekvence patří již k standardní výbavě.

Cena

Honor MagicWatch 2 jsou v České republice k dostání za 4 999 Kč. Za Honor Band 5 běžně zaplatíte 999 Kč včetně DPH.Tagy: Honor  Honor Band 5  Band 5  MagicWatch 2  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.