Jaká je česká cena Samsungu Galaxy M21 s obrovskou baterií?
autor: Mirek Kočí , publikováno 23.3.2020

Společnost Samsung uvádí na českém trhu do prodeje nový smartphone jménem Galaxy M21, který nabízí hodně muziky za nízkou cenu. Má kvalitní displej, vysokokapacitní baterii, solidní fotoaparát i výkonný procesor, což udělá radost všem hráčům.

Samsung Galaxy M21 směřuje do střední třídy, kde je pořádně našlapáno, přesto tento telefon oplývá všemi vlastnostmi, aby u zákazníků uspěl. Nabízí 6,4palcový Super AMOLED panel s Full HD+ rozlišením a podporou funkce Always-On, která se stará o zobrazování času a notifikací i na vypnutém displeji. Výkon zařízení zajišťuje prověřený čipset Exynos 9611, 4 GB RAM a je tu i 64GB úložiště, připravené pro data a operační systém Android 10.

Jaká je česká cena Samsungu Galaxy M21 s obrovskou baterií? Jaká je česká cena Samsungu Galaxy M21 s obrovskou baterií? Jaká je česká cena Samsungu Galaxy M21 s obrovskou baterií?

Uvnitř Galaxy M21 se nachází i monstrózní 6 000mAh baterie, která zaručí, že několik dní vydržíte bez elektrické zásuvky. A pokud se její kapacita bude blížit k nule, 15W nabíjení ji opět vrátí do hry. Zadní strana pak je vyhrazena trojitému fotoaparátu s hlavním 48Mpx senzorem, širokoúhlý snímačem a kamerkou pro lepší zpracování hloubky ostrosti. Přední fotoaparát je uschován v malém kruhovém výřezu displeje a pyšní se rozlišením 20 Mpx a clonou f/2.0.

Za Galaxy M21 zaplatíte 6 399 korun včetně daně, což je na poměry Samsungu velkoryse nastavená cenovka. Čínští rivalové Xiaomi a Realme tak mají o čem přemýšlet.

Jaká je česká cena Samsungu Galaxy M21 s obrovskou baterií?Tagy: Samsung Galaxy M21  Galaxy M21  Samsung  Android  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.