HyperX oznamuje herní headset Cloud Alpha S Blackout Edition
autor: Mirek Kočí , publikováno 23.3.2020

Herní divize společnosti Kingston rozšiřuje svou nabídku headsetů o model Cloud Alpha S Blackout. Ten si chce získat zákazníky nejen kvalitním zpracováním a pokročilým ovládáním, ale také mikrofonem s funkcí noise cancellation, tedy potlačením okolního hluku.

Headset je vybaven pokročilým ovládáním, kde si hráči snadnou přepnou mezi zvukovými profily, nebo upraví vyvážení hlasitosti mikrofonu a hry. Na sluchátkách jsou navíc mechanické posuvníky, které umožňují nastavit tři úrovně basů. Mimo to má Cloud Alpha S Blackout stejně jako předchozí modely Cloud Alpha a Cloud Alpha S ve výbavě také technologii dual chamber, která rozděluje jednotlivé basové frekvence od výšek a středů pro co nejostřejší zvuk.

HyperX oznamuje herní headset Cloud Alpha S Blackout Edition

Sluchátka jsou vybavena i pevným kovovým rámem, kvalitní koženkou a memory foam náušníky na mušlích. Nechybí ani odnímatelný mikrofon s funkcí noise cancellation, oplétaný kabel, náhradní set látkových náušníků a taška na cestování.

Sluchátka HyperX Cloud Alpha S Blackout jsou dostupná za doporučenou cenu 3290 Kč u vybraných prodejců.Tagy: Kingston  HyperX  Cloud Alpha S Blackout  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.