Podívejte se na oficiální snímky superphonů Huawei P40, P40 Pro a P40 Premium
autor: Mirek Kočí , publikováno 22.3.2020

Na a webu se objevily nové tiskové snímky připravovaných smartphonů Huawei P40 a P40 Pro. O jejich zveřejnění se postaral známý tipster Evan Blass, který na sociální síti Twitter vystupuje pod přezdívkou @evleaks.

Již brzy do série P40 dorazí další tři telefony s opravdu špičkovými specifikacemi. Zatímco modely P40 Lite a P40 Lite E cílí na nenáročné uživatele, novinky s označením P40, P40 Pro a P40 Premium potěší opravdové fajnšmekry.

Z dřívějších zpráv, které kolují na internetu, už víme, že modely P40 a P40 Pro budou nabízené v pěti barvách – konkrétně v šedé, oranžové, modré, stříbrné a bílé, zatímco vrcholná varianta P40 Premium dorazí jen v bílé a černé.

Podívejte se na oficiální snímky superphonů Huawei P40, P40 Pro a P40 Premium

Rozdíly mezi telefony P40 a P40 Pro (Premium) budou patrné už na první pohled. Jak ukazují tiskové snímky, všechny tři modely budou mít v levém horním rohu displeje duální selfie kamery, nicméně pouze provedení P40 Pro a P40 Pro Premium nabídnou panel se zaoblenými hranami a vpravdě minimálními rámečky.

Vlajkové modely Huawei z řady P40 budou mít špičkový fotoapartát a poběží na výkonném čipsetu Kirin 990 s podporou 5G, kvůli americko-čínské obchodní válce na nich ale nebude instalován klasický Android s Google službami, což na západních trzích může znamenat velký problém.

ZdrojTagy: Huawei P40  P40 Pro  P40 Premium  Huawei  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.