Epic Games Store rozdává tři hry zdarma: Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike a Mutazione
autor: Mirek Kočí , publikováno 12.3.2020

Obchod Epic Games je vyhlášený svými akcemi, při nichž nabízí vybrané herní tituly zcela zdarma. Tento týden si připravil plošinovky Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike a nenáročnáu adventuru Mutazione. Čas na bezplatné vyzvednutí máte do příštího čtvrtka, tedy do 19. března.

Anodyne 2: Return to Dust je 3D plošinovka, ve které se hlavní hrdinka Nova může transformovat ve futuristické auto, které jí pomůže úspěšně dokončit nejeden úkol. Jiné úkoly zase zvládnete tak, že se zmenšíte. Hra, kterou vytvořilo studio Analgesic Productions, má navíc i pěkný soundtrack a tak není příliš překvapivé, že nedlouho po svém vydání získala řadu různých ocenění.

Druhá hra zdarma s názvem A Short Hike je vyloženě odpočinková a pojednává o krátkém výletu do blízkých kopců. A nervovat se nebudete ani u třetí hry Mutazione, která sází na melancholickou náladu a předkládá příběh dívky Kai, která se stará o nemocného dědečka.

Závěrem připomínáme, že Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike a Mutazione budete moci stahovat až od 17:00. Do té doby si ještě můžete zdarma pořídit tituly GoNNER a Offworld Trading Company.

Epic Games Store rozdává tři hry zdarma: Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike a MutazioneTagy: Epic Games  Anodyne 2: Return to Dust  A Short Hike  Mutazione  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.