HyperX Alloy Origins je nadupaná herní klávesnice se spínači Aqua
autor: Mirek Kočí , publikováno 10.3.2020

Společnost HyperX oznámila dostupnost nových herních klávesnic Alloy Origins a Alloy Origins Core. Obě jsou vybaveny novými mechanickými spínači Aqua, které by měly nabídnout vysokou rychlost reakce a dlouhou životnost až 80 milionů stisknutí. Výhodou je i samostatné RGB podsvícení, které umožňuje rozlišit funkce kláves, vytvářet zajímavé světelné efekty a nastavit pět úrovní jasu pro různé světelné podmínky.

Alloy Origins a Alloy Origins Core dostaly do vínku tělo z hliníkové slitiny používané v leteckém průmyslu a prostorově úspornou konstrukci, aby zabíraly co nejméně místa na stole. Mezi jejich přednosti patří nastavitelný herní režim, který umožňuje zablokovat nechtěné klávesy nebo vytvářet klávesová makra, ukládat je do knihovny maker a přiřazovat jednotlivým klávesám.

Pomocí programu NGENUITY mohou uživatelé uložit až tři ze svých profilů do interní paměti, aby je měli k dispozici i při hraní na cestách. Mezi další vychytávky patří 100% anti-ghosting a úplný N-key rollover, takže lze bez problémů stisknout současně libovolný počet kláves, a možnost nastavit jeden ze tří sklonů klávesnice pro dosažení optimální polohy pro každé použití. Zaponenout nesmíme zmínit ani kabel s konektory USB-C a USB-A , který se dá u obou modelů snadno odpojit.

HyperX Alloy Origins je nadupaná herní klávesnice se spínači Aqua

Dostupnost

Klávesnice HyperX Alloy Origins je k dostání za 2 990 Kč, zatímco HyperX Alloy Origins Core  bude k dostání až během několika měsíců.Tagy: HyperX  Alloy Origins  Alloy Origins  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.