Na podzim se budeme bát, vyjde pokračování hororu Amnesia
autor: Mirek Kočí , publikováno 8.3.2020

Švédské studio Frictional Games udělá už brzy radost všem příznivcům hororu. Na podzim letošního roku totiž vyjde pokračování kultovní Amnesie s podtitulem Rebirth. Zatímco původní díl se odehrával mezi zdmi depresivně působícího hradu Brennenburg, v chystané hře se hráči ocitnou v kůži ženské protagonistky Tasi Trianon, která se nachází uprostřed alžírské pouště.

„Před deseti lety jsme díky hře Amnesia: The Dark Descent ustavili nový žánr hororů. Před pěti lety nás pak SOMA vzala do nečekaných hlubin teroru. Nyní se připravte na další noční můru v podobě Amnesia: Rebirth, kterou ve Frictional Games plánujeme vydat letos na podzim,“ tvrdí tisková zpráva.

Amnesia: Rebirth bude first person záležitostí a v kůži hlavní hrdinky se ocitnete v alžírské poušti, v níž vás budou čekat nejrůznější hádanky, hlavolamy a překážky, ale chybět nebudou ani nejrůznější monstra.

Hra je momentálně oznámena pouze pro PC a PlayStation 4, o platformě Xbox vývojáři nemluvili. Datum vydání bylo stanoveno na podzim.Tagy: Frictional Games  Amnesia: Rebirth  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.