Hry zdarma: GoNNER a Offworld Trading Company
autor: Mirek Kočí , publikováno 5.3.2020

Epic Games Store pokračuje v rozdávání plných PC her zdarma. Aktuálně nabízí dva tituly -  frenetickou plošinovku GoNNER a taktickou hru Offworld Trading Company. Nová nabídka bude k mání do příštího čtvrtka, tedy do 12. března.

Platforma Epic Games Store nás už několik měsíců neúnavně zásobuje hrami zdarma a jinak tomu není ani tento týden, kdy se dostaly na řadu dva celkem zajímavé tituly. Prvním je roguelike hra GoNNER od studia Raw Fury, ve které se coby bytost Ikk snažíte prostřílet k východu v náhodně generovaných levelech napěchovaných protivníky, a to ve snaze nalézt dárek pro svého kamaráda velrybu, který ho rozveselí. Hra se odehrává ve čtyřech světech a na konci každého na vás bude čekat tuhý finální boss.

Hry zdarma: GoNNER a Offworld Trading Company

Obchod si pro nás tento týden připravil také taktickou hru Offworld Trading Company, ve které se pokusíte kolonizovat Mars, vytěžit z něj pokud možno co nejvíce materiálu a stát se tak vůbec největším vlastníkem veškerého obchodu na rudé planetě.

Čas na vyzvednutí obou her máte do 12. března. Stahovat můžete odsud a závěrem ještě dodejme, že k hraní je třeba stáhnout klienta Epic Games Launcher.Tagy: Epic Games Store  GoNNER  Offworld Trading Company  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

12 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.