PanzerGlass představil svůj nejodolnější kryt ClearCase Black Edition
autor: Mirek Kočí , publikováno 5.3.2020

Dánská společnost PanzerGlass rozšiřuje svou nabídku krytů ClearCase o nový model pojmenovaný Black Edition. Ten přináší ještě vyšší odolnost zejména v rozích, které jsou pádům vystavovány nejčastěji. Toho je docíleno zejména díky pevnější a pružnější plástvové struktuře, která je u nové edice použita. ClearCase Black Edition je tak aktuálně nejodolnějším krytem od PanzerGlass.

„Zadní strana je tvořena sklem PanzerGlass tvrdosti 9H, které chrání telefon a přitom nezakrývá design samotného zařízení. Spojením skla a černého TPU rámečku se 100% eliminuje žloutnutí oproti standartním obalům,“ slibuje výrobce.

Nový obal PanzerGlass ClearCase Black Edition je již v prodeji pro vybrané modely telefonů Apple iPhone a vrcholnou řadu Samsung Galaxy S20 za cenu od 899 Kč.

PanzerGlass představil svůj nejodolnější kryt ClearCase Black Edition PanzerGlass představil svůj nejodolnější kryt ClearCase Black Edition PanzerGlass představil svůj nejodolnější kryt ClearCase Black EditionTagy: PanzerGlass  Black Edition  ClearCase  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.