Unikátní hra Death Stranding vyjde i pro počítače. Známe datum!
autor: Mirek Kočí , publikováno 4.3.2020

Na podzim loňského roku vývojář Hideo Kojima oznámil, že hra Death Stranding, která patří bezpochyby mezi jeden z nejsledovanějších titulů posledních pár let, vyjde i na počítače. Naznačil, že k tomu dojde během léta. Konkrétnější ovšem už nebyl. Přesné datum vydání jsme se dozvěděli až nyní od vydavatelství 505 Games, které uvedlo, že Death Stranding dorazí na počítače 22. června.

I když to tak v jednu chvíli vypadalo, Death Stranding nebude další z řady drahých příběhových her, které si budou moci zahrát pouze majitelé playstationů. Už za několik měsíců hra vyjde i na počítače. Nedočkavci si již nyní mohou titul předobjednat a získat tak celkem, zajímavý bonusový obsah v obchodech Steam i Epic Games Store.

Death Stranding se odehrává v postapokalyptické Americe. Civilizace je na pokraji existence a prezidentka má za úkol vytvořit velkou síť mezi jednotlivými městy a obnovit tak řád v zemi. Hráč coby poslíček Sam Porter Bridges musí přežít v nebezpečném temném světě, kde smrt číhá doslova na každém rohu, aby splnil svoje poslání. Kromě příběhu je hra zajímavá i tím, že se v ní objevují známí hollywoodští herci jako Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner, nebo Guillermo del Toro.

ZdrojTagy: Death Stranding  Windows  PC  Kojima  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.