Na český trh míří nové notebooky Honor MagicBook 14 a 15
autor: Mirek Kočí , publikováno 29.2.2020

Značka Honor už se delší dobou neprofiluje pouze jako výrobce chytrých telefonů, ale aktivní je i v jiných segmentech trhu, např. v oblasti smart TV nebo notebooků. Právě sérii přenosných počítačů Magicbook nyní obohatily dva nové modely, které se přibližně na konci března začnou prodávat i v České Republice.

Na náš trh zamíří dvojice notebooků MagicBook s úhlopříčkami 14" a 15,6". Výrobce jim dal do vínku odolnou konstrukci se zaoblenénými rohy a například i velmi prostorným touchpadem, což dává tušit, že se Honor inspiroval u Applu.

Displej počítačů nabízí minimální rámečky a rozlišení Full HD, tedy 1920 × 1080 pixelů. Pracovní tempo budou udávat procesory AMD Ryzen 5 a další výbava čítá 8 GB operační paměti a 256GB nebo 512GB solid-state disk (SSD). V oblasti konektivity počítače nabízejí HDMI, USB 3.0, USB  2.0 nebo USB-C, přes který můžete notebooky nabíjet nebo připojit k monitoru.

Na český trh míří nové notebooky Honor MagicBook 14 a 15 Na český trh míří nové notebooky Honor MagicBook 14 a 15 

Na český trh míří nové notebooky Honor MagicBook 14 a 15

Nové MagicBooky přichází i s vyskakovací kamerou, která je diskrétně schovaná uprostřed klávesnice. Uživatelé mohou jednoduše zmáčknout tlačítko v klávesnici a kamerka vyskočí. Navíc mají laptopy tlačítko pro zapnutí v podobě otisku prstu.

U MagicBooku 14 je doporučená cena stanovena na 599 euro, což odpovídá 15 tisícům korun 15 tisíc. Dostupnost je naplánována na konec března.Tagy: Honor  Magicbook  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.