Samsung Galaxy Tab S6 Lite se představuje na prvních renderech
autor: Mirek Kočí , publikováno 28.2.2020

Do bohaté nabídky produktů společnosti Samsung přibude brzy nový tablet. Půjde o model Galaxy Tab S6 Lite, jehož technické parametry včetně několika renderů se nyní objevily na webu. Novinka se na skomírajícím trhu s tablety pokusí zaujmout dotykovým perem a zřejmě i zajímavou cenou.

Tablet dostane displej s rozlišením 2000 × 1200 pixelů a úhlopříčkou 10,5 palce. Výkon novému zařízení dodá tovární osmijádrový čipset Exynos 9611 s grafickou jednotkou Mali-G72 MP3. Operační paměti by měly být 4 GB RAM a pro data výrobce připraví 64 GB nebo 128 GB úložného prostoru.

Softwarovým základem tabletu se stane operační systém Android 10 s uživatelským prostředím One UI 2.1, ve kterém se uživatel bude moci pohybovat pomocí prstů i dotykovým perem S Pen.

Prozatím na veřejnost neuniklo, kdy se tablet oficiálně začne prodávat a neznámá je i jeho cena. Ani by nás ale příliš nepřekvapilo, kdyby se pohybovala kolem částky 350 eur, v přepočtu 8 800 Kč.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite se představuje na prvních renderech Samsung Galaxy Tab S6 Lite se představuje na prvních renderech

Samsung Galaxy Tab S6 Lite se představuje na prvních renderech

ZdrojTagy: Galaxy Tab S6 Lite  Samsung  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.