S operátorem Nordic Telecom můžete záskat internet na čtyři roky o čtvrtinu levněji
autor: Mirek Kočí , publikováno 26.2.2020

Na sobotu 29. února si Nordic Telecom připravil pro své zákazníky speciální akci, v níž nabídne pevný internet o čtvrtinu levněji, a to na na dobu čtyř let. Čtyři vybraní výherci, kteří si internet v tento den u Nordic Telecom objednají, navíc získají internet na stejné období zcela zdarma.

Všichni zákaznicí, kteří si u Nordic Telecom v sobotu 29. února objednají internet, získají slevu 25 % z měsíční ceny paušálu na celé čtyři roky. Zákazníci přitom mohou vybírat z produktů, jako je nejmodernější Nordic 5G, pevný internet DSL, LAN, Wi-Fi nebo připojení přes optický kabel, a to podle své kontaktní adresy a podle toho, kolik chtějí ušetřit. U každé technologie totiž sleva dosáhne jiné výše, např. při tarifu Nordic 5G plus se standardním paušálem 555 Kč/měsíčně zákazník během čtyřletého období uspoří 6 660 Kč.

S operátorem Nordic Telecom můžete záskat internet na čtyři roky o čtvrtinu levněji

Čtyři vybraní zákazníci, kteří si v tento den služby od operátora objednají, navíc mají šanci vyhrát internet na období dalších čtyř let zcela zdarma, přičemž u tarifu Nordic 5G plus se jedná o výhru v hodnotě 26 640 Kč. Výherci budou vybráni 1. dubna.

Dostupnost produktů Nordic Telecom na vybrané adrese si můžete ověřit na webové stránce www.nordictelecom.cz a internet si jednoduše objednat online. Všechny služby poskytované operátorem jsou navíc nabízeny bez závazku, takže je zákazníci mohou kdykoli zrušit bez dalších poplatků.Tagy: Nordic Telecom  Android  sleva  akce  Windows  internet  5G  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
27.2.2020 13:54:53   212.109.177.xxx 21
to je normální výsměch ty rychlosti vs cena od nich... i s tou slevou

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

20 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.