World of Tanks: Mercenaries slaví 6. výročí Na konzolích válčí více 20 milionů hráčů
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.2.2020

Před šesti lety debutovala hra World of Tanks na konzoli Xbox 360 a vytvořila tak velkolepou multiplayerovou podívanou, která se stále hraje a neustále roste. Tanky tak po úspěšném tažení na PC zamířily na konzole. A po šesti letech je World of Tanks: Mercenaries k dispozici i na PlayStation 4, Xbox One a Xbox 360.

Po čtyřnásobném zvýšení počtu tanků, národů a map nyní Wargaming slaví více než 20 milionů tankových velitelů! Na oslavu těchto milníků, stejně jako na šesté výročí, čeká velké množství speciálů, aktualizací, slev a dokonce i exkluzivní dárkový tank!

Od 12. do 21. února budou mít velitelé možnost zažádat o bezplatný Xbox ONE X přizpůsobený vývojovým týmem během mega rozdávačky na našich sociálních mediálních kanálech (Facebook, Twitter, VK)! Kromě načtení obsahu ve hře, po různé speciality a slevy, budou moci multiplayeroví hráči získat do vlastnictví Ironclad T-29 a to po odehrání jedné jediné hry. Exkluzivní tank je speciálním dárkem od vývojového týmu ve Wargaming West v Chicagu pro více než 20 milionů fanoušků, kteří podporovali a hráli World of Tanks: Mercenaries od jejího spuštění před šesti lety.

The Ironclad-T29 je Tier III Medium tank se skutečně smrtící hlavní. Nemluvě o jeho dobré mobilitě a váze, což z něj dělá na bojišti silného a obratného hráče. Kromě toho si každý tankista může v příštích několika týdnech užít nazdobenou garáž k šestiletému výročí, valentýnské slevy a mnoho dalších dárků.Tagy: World of Tanks  World of Tanks: Mercenaries  Wargaming  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

0 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.