SAZKAmobil přináší nejlevnější data a novou generaci tarifů
autor: Mirek Kočí , publikováno 17.2.2020

Virtuální operátor SAZKAmobil přichází se zásadními změnami ve své nabídce tarifů a předplacených služeb. Noví i stávající zákazníci se mohou těšit na spuštění 4 Šťastných tarifů nové generace. Současně společnost obměňuje nabídku datových balíčků, díky které klienti předplacených karet získají data za nejnižší cenu na trhu.

SAZKAmobil dnes spouští novou generaci mobilních tarifů. Zákazníci si mohou vybírat ze čtyř Šťastných tarifů od 99 do 499 Kč. Tarify jsou vhodné pro všechny, kteří mají rádi své výdaje pod kontrolou a nechtějí zbytečně přeplácet za služby, které nevyužijí. Všechny nové tarify obsahují možnost dokupu minut, SMS nebo dat. Tím SAZKAmobil umožňuje zákazníkům přizpůsobit si tarif dle potřeb ať už jednorázově, nebo dlouhodobě. Nejen výhodné měsíční paušály, ale i cena za minutu volání a SMS po vyčerpání volných jednotek je pouze 1 Kč a patří k nejnižším na trhu.¨¨

SAZKAmobil přináší nejlevnější data a novou generaci tarifů

Nové datové balíčky

Zásadní obměnou prošla nabídka datových balíčků. Od 17. března se mění portfolio datových balíčků pro předplacené karty. Dva menší balíčky nahradí větší. Ostatní balíčky zlevňují až o 120 Kč. Nejvýraznější novinkou je možnost nákupu datového balíčku o velikosti 30 GB, kde jeden GB vyjde na necelých 26 Kč.

„Vnímáme stále rostoucí poptávku po mobilních datech i u uživatelů předplacených karet. Proto jsme se rozhodli naše portfolio datových balíčků nejen zlevnit, ale i přidat doposud největší balíček dat na trhu předplacených karet o objemu 30 GB. Navíc stále platí naše Odměny za dobití nebo aktivaci nové SIM karty, kdy zákazníci mohou získat data úplně zdarma,“ řekl Jan Schmiedhammer ze SAZKAmobil.

 Tagy: SAZKAmobil  tarif  data  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

14 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.