T-Mobile vylepšil chytrou krabičku do auta
autor: Mirek Kočí , publikováno 11.2.2020

T-Mobile uvádí druhou generaci Wi-Fi zařízení pro službu Chytré auto. Stejně jako předchozí model pochází od společnosti ZTE. A dobrou zprávou je, že si jej mohou zákazníci pořídit trvale jen za jednu jedinou korunu.

Nové zařízení doznalo oproti původnímu řadu změn. A to jak navenek, tak i uvnitř. Zařízení je menší, lehčí a změnil se způsob vkládání SIM karty. Nyní by to měl zvládnout opravdu každý.

Nová generace je vybavena výkonnějším chipsetem. Zařízení díky němu rychleji reaguje na události, jako je nastartování vozidla, které jsou pak přenášeny do aplikace nebo zasílány uživateli formou notifikací.

Došlo také ke zpřesnění GPS pozice vozidla, která se zobrazuje na mapě v aplikaci. K dispozici je také vyšší rychlost připojení až 50 Mbit/s, pokud zákazník využívá funkci Wi-Fi hotspot.

T-Mobile vylepšil chytrou krabičku do auta

Pro zákazníky – fyzické osoby a živnostníci – je nová generace k mání za pouhou 1 korunu, a to až do odvolání. Tato cena platí při uzavření smlouvy s tarifem Wi-Fi Standard nebo Wi-Fi Premium na 24 měsíců.Tagy: T-Mobile  Chytré auto  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.