Cooler Master představuje dvě nové E-ATX počítačové skříně MasterBox TD500
autor: Mirek Kočí , publikováno 11.2.2020

Společnost Cooler Master oznamuje na českém trhu dostupnost novinek s označením MasterBox TD500 Mesh a Mesh White. Jedná se o dvě celkem pěkné počítačové skříně formátu E-ATX s přizpůsobitelným RGB podsvícením.

Design obou skříní ukazuje nový rozměr podsvícení. Jasné obrysy a celkové pojetí prostoru poskytují velmi dobrou prezentaci systému za rozměrnými dvourozměrnými bočními panely z tvrzeného skla. Perforovaný přední panel s trojrozměrnými prvky pak dokresluje futuristický vzhled obou nových modelů.

Čirý boční panel z tvrzeného skla, resp. jeho nerovný profil, reaguje na podsvícení komponent. Stylové úpravy povrchu v horní a spodní části zase umocňují zážitek při pohledu z úhlu. Netradiční tvarovaná přední mřížka zároveň poskytuje volný průchod vzduchu, filtraci prachu a zpevněnou strukturu.

Nové počítačové skříně řady TD500 jsou dodávány se třemi ventilátory s ARGB podsvícením, které vypadá jinak vzhledem k profilu mřížkového panelu a v závislosti na úhlu pohledu.

Cooler Master představuje dvě nové E-ATX počítačové skříně MasterBox TD500

Hlavní vlastnosti TD500 Mesh a TD500 Mesh White:

  • Tvarovaná mřížka v polygony – zakládá se na technologii Fine Mesh, kterou Cooler Master využívá ve svých skříních a přináší nový trojrozměrný polygonový design zachovávající dobrý průchod vzduchu a filtraci prachu.
  • Čirý boční panel z tvrzeného skla – navržený pro maximální odolnost a nabízí unikátní úpravy pro umocnění nového rozměru podsvícení.
  • Tři ARGB ventilátory – ovladatelné podsvícení ventilátorů zaplní kompletně celý přední panel, zatímco samotné ventilátory poskytují dostatečný objem vzduchu proudícího dovnitř systému. Jsou certifikovány a kompatibilní se základními deskami společností Asus, Gigabyte, MSI a ASRock.
  • Podpora EATX formátu – oba modely počítačových skříní podporují až 12 x 10,7palcové EATX SSI-CEB základní desky.
  • Podpora dvou 360mm radiátorů – skříně disponují prostorem pro dva 360mm radiátory v horní a přední části pro nadšence do účinného chlazení.
  • Různé možnosti chlazení – skříně podporují až sedm 120mm ventilátorů a dva 360mm radiátory pro nekompromisní řešení chlazení.
  • Dostatek prostoru – dostatečný prostor pro až 410mm dlouhé grafické karty, 165mm vysoké chladiče a 180mm dlouhé zdroje.

Cooler Master MasterBox TD500 Mesh a Mesh White jsou dostupné za doporučenou koncovou cenu 2499 Kč s DPH.Tagy: Cooler Master  CM  TD500 Mesh  TD500 Mesh White  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.